Karlovská 50Běžkařská Karlovská 50 Karlovský Pepi MaratonMTB Karlovský Pepi maraton Silvini Skiroll ClassicsSilvini Skiroll Classics

Karlovský Pepi maratonVelké Karlovice / 9. června 2018

Úvod  /  Informace  /  Aktuality

Aktuální informace před závodem

15. květen 2013

Vážení sportovní přátelé,

přípravy na sobotní závod jsou ve Velkých Karlovicích již v plném proudu. Pro Vás, kteří jste se již přihlásili, přinášíme upřesňující informace závodu. Doufáme, že tyto informace budou přínosné i pro ty, kteří s přihláškou ještě otálejí.

Registrace na závod je možná on-line do pátku 24.5. do 18 hodin. Zaregistrované přihlášky Vám průběžně tiskneme, budete je mít u prezence připravené k podpisu. Přihlášení v den závodu je možné také, ale už s příplatkem ke startovnému 100,-Kč.

Prezence bude probíhat v základní škole (vedle koupaliště).  Pro Vaše pohodlnější odbavení bude i letos prezence probíhat dva dny – v pátek od 16 do 20 hodin, v sobotu pak od 8 do 10,30 hodin. Své startovní číslo můžete už teď vidět v přehledu přihlášených.

A co jsme pro Vás na sobotu připravili a co všechno máte v ceně startovného? Věříme, že hlavně hezký závod a setkání s kolegy bajkery v krásném prostředí valašských kopců! Mapu a profil závodu si můžete prohlédnout na těchto stránkách. Pro prvních 300 zaregistrovaných závodníků máme nachystány dárečky – sportovní ponožky a propagační materiály Velkých Karlovic.  Mezi nejlepší závodníky budou rozděleny finanční a věcné ceny.

Takže podrobněji k občerstvení: V průběhu závodu na Vás čekají 3 občerstvovací stanice. V Podťatém budou připraveny nápoje – voda a iontový nápoj. Na hlavní občerstvovací v Léskovém u hotelu Pod Javorem bude voda, iontové nápoje, ovoce, čokoláda a oplatky. Na Beneškách  se budete moct občerstvit vodou a iontovým nápojem. Pro startující na trať 40 km bude připravena občerstvovací v Léskovém u Razuly. V cíli (u Restaurace Pepicentrum) bude pro všechny závodníky připravena tradiční valašská kyselica, rizoto, kofola a pivo.

Další služby pro Vás – mytí kol za základní školou. Sprchy a toalety v areálu koupaliště. Areál koupaliště je k dispozici Vám i Vašemu doprovodu. Věříme, že bude hezké počasí, proto si přibalte plavky a můžete relaxovat v nově zrekonstruovaném bazénu. Jako alternativu ke koupání bude i letos připravena sauna.

Výsledky závodu budou zveřejněny na info tabuli, posléze na stránkách www.karlovska50.cz a na www.cyklo.sao-tatry.sk.

Pro další informace zavolejte na tel. čísl 571 422 424 nebo napište  na email velkekarlovice@volny.cz.

Těšíme se s Vámi nashledanou v sobotu 25. 5. 2013 a přejeme všem startujícím hezký sportovní zážitek!