Karlovská 50Běžkařská Karlovská 50 Karlovský Pepi MaratonMTB Karlovský Pepi maraton Silvini Skiroll ClassicsSilvini Skiroll Classics

Karlovský Pepi maratonVelké Karlovice / 9. června 2018

Úvod  /  Informace  /  Aktuality

AKTUÁLNÍ INFORMACE

8. červen 2017

Přípravy na letošní ročník vrcholí a my máme pro Vás samé dobré zprávy! Koupaliště je pro Vás i Váš dopravod připraveno. Takže plavky s sebou. Prize money pro letošní ročník jsou následující: Absolutní vítěz na 50 km si z letošního ročníku odveze 5000Kč, druhý v pořadí 3000Kč a třetí 2000Kč! Nejrychlejší žena na trati 35 km si kromě věcných cen odveze 4000Kč, druhá 2000Kč a třetí 1000Kč!

Připomínáme, že on-line registrace je možná pouze do čtvrtka. Jedině tak si zajistíte nejen nejvýhodnější startovné, ale i tisk Vašeho jména na startovní číslo. Na místě je pak možno se registrovat s příplatem 100Kč.

Navíc, kdo jednou vyhraje Pepi maraton, má zajištěno startovné zdarma na všechny následující ročníky!

Tak co, se kterými z minulých vítězů si přijdete změřit své síly? Bude to třeba Ondra Fojtík, Svatík Janečka, Kája Hartl, Nikola Ivanov či Matěj Lasák? Přijde obhájit své vítězství Kamila Procházková, Jana Bednaříková, Bohunka Petrůjová, Lucie Novotná, Lucie Macíková či Ivana Šitavancová? Tak na tyto otázky nám přinese odpovědi už nadcházející sobota. Těšíme se na Vás!

Fotogalerie